infoa.cz pro učitele a studenty

ucebnice-infoa.cz internetové knihkupectví

ceníky / katalogy ceníky / katalogy

jazykový klub sleva 25 % na vybrané tituly

výprodej slevy až 70%

Jste zde: Úvodní stránka » Slevy / dodací podmínky

Slevy / dodací podmínky

Zcela nový internetový portál UCEBNICE-INFOA nabízí produkty přímým uživatelům - čtenářům, studentům, učitelům, školám, institucím, firmám a dalším zájemcům v rámci České republiky a Slovenské republiky.

V nabídce jsou tituly z vlastní produkce nakladatelství INFOA, tituly nakladatelství EXPRESS PUBLISHING a ostatní publikace přímo dovážené ze zahraničí. Web UCEBNICE-INFOA si vytyčil za cíl přiblížit studentům a pedagogům nabídku učebnicových kurzů a učebních pomůcek, se kterými při výuce spolupracují.

Platební a dodací podmínky

Stejně jako v kamenném knihkupectvím, je i zde nutno platit hotově, a to formou dobírky prostřednictvím České pošty, s.p., resp. Slovenské pošty, š.p., PPL (Professional Parcel Logistic), jejichž služby využíváme k doručení zboží zákazníkům.

Většina knih je skladem po celý rok, proto jsme schopni vyexpedovat Vaši objednávku během pracovního dne, ve kterém byla potvrzena. Není-li některý z objednaných titulů k dispozici, budete o tom obratem vyrozuměni. Máte možnost rozhodnout se, zda si necháte zásilku poslat kompletní po doplnění chybějící položky, nebo zda budete chtít objednávku vykrýt postupně. Zároveň s dodávkou Vám bude doručen daňový doklad, který uschovejte pro případ reklamace.

Objednávky ze zahraničí, mimo SR nevyřizujeme.

Registrace

Podmínkou nákupu v e-shopu UCEBNICE-INFOA je registrace zákazníka. Při registraci si určíte své uživatelské jméno a heslo, vyplníte minimálně povinné údaje (jsou označeny tučně) a zaregistrujete se. V budoucnosti se tak můžete kdykoliv přihlásit bez nutnosti zadávat další údaje. Případnou opravu, či doplnění údajů můžete samozřejmě libovolně editovat.

Při registraci máte možnost stát se členem Klubu INFOA. Členům Klubu INFOA garantujeme minimální slevu ve výši 10% z ceny všech titulů nabízených v internetovém knihkupectví. Členům klubu zasíláme e-maily, ve kterých informujeme o knižních novinkách, slevách, pořádaných akcích, výstavách a seminářích pro učitele jazyků.

Registrace jednotlivce

Registrace jednotlivce vyžaduje zadání údajů o odběrateli, které umožní dodání zboží, tj. jméno a příjmení, přesná adresa, telefonní a e-mailový kontakt, které slouží k potvrzení objednávky.

Registrace pro firmy

Tato registrace slouží všem uživatelům a zákazníkům z řad obchodních firem, úřadů, institucí apod., kteří vyžadují vystavení daňového dokladu včetně svých údajů. (Firmám umožňujeme zaplatit pomocí zálohové faktury. Zboží pak bude vyexpedováno po zaplacení zálohy.) Po předchozí domluvě nabízíme i možnost platby fakturou.

Registrace pro školy, vzdělávací instituce a knihovny

Firma INFOA International s.r.o. podporuje školy, vzdělávací instituce a knihovny formou výhodného nákupu. Tato registrace slouží k tomu, abychom mohli tyto subjekty správně identifikovat a poskytnout slevu 10%. Školám umožňujeme platbu fakturou. Objednávka bude vyřízena po ověření správnosti údajů. Doplňkové otázky v registračním formuláři jsou nepovinné. Jejich vyplnění si vážíme a honorujeme knižní prémií dle aktuální nabídky.

Registrace pro učitele

Tato registrace je určena pro všechny aktivní učitele, kterým nabízíme stejné zvýhodnění jako školám, vzdělávacím institucím a knihovnám. Údaje, které vyplníte do dotazníku budou využity pro přímou komunikaci s Vámi, tak abychom mohli vyvíjet produkty, které jsou určeny právě pro Vás. Zboží dodáváme formou dobírky, platba fakturou nebo složenkou. Doplňkové otázky v registračním formuláři jsou nepovinné. Jejich vyplnění si vážíme a honorujeme knižní prémií dle aktuální nabídky.

Ochrana osobních dat

Vyplněním registračního formuláře v rámci e-shopu UCEBNICE-INFOA nám dáváte souhlas ke shromažďování a archivování Vašich osobních údajů a informací o Vašich nákupech.

Osobní data (např. jméno, adresa, telefon, e-mail, bankovní spojení, popř. IČO, DIČ apod.), která jsou součástí Vaší objednávky, nebo nám byla sdělena během Vaší registrace, jsou naší společností považována za diskrétní a jsou chráněna proti zneužití. Údaje o zákaznících nesdělujeme třetím osobám. Výjimku tvoří pouze údaje, které přímo souvisejí s vyřízením Vaší objednávky a to pouze v nutném rozsahu (např. adresa pro poštu).

Reklamace

Po převzetí zásilky zboží neprodleně prohlédněte a o případných závadách nás obratem informujte! Závady, které naleznete, popište a zašlete na e-mailovou adresu infoa@infoa.cz a zboží zašlete zpět. O oprávněnosti Vaší reklamace bude rozhodnuto do 30 dnů a s výsledkem budete seznámeni e-mailem. V případě oprávněnosti Vám budou vráceny peníze za zboží do 10 pracovních dnů formou poštovní poukázky typu C.

V případě, že balík je již evidentně poškozený při doručování, nepřebírejte jej! Pošta nám jej vrátí a předejdeme tak společně případným reklamacím. Zboží Vám pak zašleme okamžitě znovu.

Možnost vrácení peněz

Vzhledem k platným zákonným normám máte právo při nákupu prostřednictvím e-shopu UCEBNICE-INFOA na bezdůvodné vrácení zboží. Toto právo můžete využít do 14 dnů od okamžiku převzetí zboží. Pro vrácení zboží je rozhodný den podání zásilky k přepravě. Zboží pečlivě zabalte a odešlete zpět na naši adresu. Neposílejte zboží na dobírku! Takové zásilky nebudou přijaty!

Zboží, které jste se rozhodli takto vrátit musí být nepoškozené a nesmí nést známky použití tak, aby bylo dále plnohodnotně prodejné. U audiokazet, videokazet, zvukových CD a produktů na CD-ROM nosičích lze vrátit zboží pouze v neporušeném originálním obalu. Nelze vrátit dodaná periodika (časopisy, apod.).

Po obdržení a kontrole zboží Vám vrátíme peníze za zboží formou složenky typu C, případně na Váš bankovní účet.

Přejeme Vám příjemné nakupování.Notice: Undefined variable: k in /home/www/infoa.cz/ucebnice-infoa.cz/req/funkce_obecne.php on line 185