infoa.cz pro učitele a studenty

ucebnice-infoa.cz internetové knihkupectví

ceníky / katalogy ceníky / katalogy

jazykový klub sleva 25 % na vybrané tituly

výprodej slevy až 70%

Jste zde: Úvodní stránka » Učebnice angličtiny

Učebnice angličtiny

Učebnice angličtiny pro děti, 1. stupeň, 2. stupeň, střední školy, k maturitní zkoušce

Access

Access

Access je pestrý čtyřúrovňový kurz učebnic navržený pro začátečníky až středně pokročilé. Slovní zásoba je tu představena ve smysluplném kontextu a procvičena v různorodých cvičeních.

Angličtina - příprava k testům pro 5. ročník ZŠ

Angličtina - příprava k testům pro 5. ročník ZŠ

Standardy anglického jazyka v 5. a 9. ročníku zcela vychází z Rámcového vzdělávacího plánu pro základní vzdělávání. Jejich cílem je ověřit, zda žák skutečně zvládl požadované výstupy pro dané vzdělávací období alespoň na minimální úrovni.

Angličtina - příprava k testům pro 9. ročník ZŠ

Angličtina - příprava k testům pro 9. ročník ZŠ

Standardy anglického jazyka v 5. a 9. ročníku zcela vychází z Rámcového vzdělávacího plánu pro základní vzdělávání. Jejich cílem je ověřit, zda žák skutečně zvládl požadované výstupy pro dané vzdělávací období alespoň na minimální úrovni.

Blockbuster

Blockbuster

Blockbuster je čtyřdílná sada učebnic pro žáky na 2. stupni ZŠ (díly 1 a 2) a na SŠ (díly 3 a 4), která rovnoměrně rozvíjí všechny jazykové dovednosti a klade velký důraz na motivaci studentů a jejich aktivní účast při výuce.

Career Paths

Career Paths

English for Specific Purposes

Click On

Click On

Click On je čtyřúrovňový kurz pro žáky a mladé studenty od úrovně začátečníků po pokročilé. Pečlivě propracovaná osnova kurzu postupně rozvíjí všechny čtyři jazykové dovednosti s důrazem na motivaci studentů a jejich aktivní zapojení do vyučovacího proces

Enterprise

Enterprise

Enterprise je čtyřdílná řada učebnic pro žáky 2. stupně ZŠ (díly 1 a 2) a studenty SŠ (díly 3, Plus a 4). Rozvíjí dovednosti čtení, psaní, poslechu a konverzace na odpovídajících úrovních (začátečníci až pokročilí).

Fairyland

Fairyland

Fairyland je nový učebnicový kurz pro 1. stupeň základních škol. Žáčkové s ním vstoupí do světa fantazie a dobrodružství, kde se výuka stává užitečným a pozoruhodným zážitkem. Prostřednictvím her, písniček, říkadel, příběhů, aktivit se samolepkami a ruční

Grammarway

Grammarway

Grammarway je doplňková série učebnic na procvičení gramatiky na úrovni začátečníků až pokročilých. Je možné použít ji jako doplněk k jakémukoliv kurzu na odpovídající úrovni.

Happy Hearts

Happy Hearts

Happy Hearts je třídílná řada učebnic pro děti od tří do šesti let. Hlavní postavy série – chlapeček Billy, holčička Molly a kocour Kenny se všem dětem předškolního věku budou určitě líbit.

Nová Maturita - Angličtina

Nová Maturita - Angličtina

Obsáhlý kurz pro novou maturitu. K dispozici učebnice - maturitní příprava, maturitní cvičení, maturitní testy, maturitní slovní zásoba, maturitní konverzace.

On Screen

On Screen

On Screen is a series of two courses for young adults or adult learners of English at upper-intermediate level. The series combines active English learning with a variety of lively topics presented in themed modules.

Playing English

Playing English

Pro malé děti (od 3 let), trochu větší děti, pro jejich rodiče, prarodiče a třeba i kamarády a také pro učitele. 20 aktivit ve 120 variantách, které se dají hrát anglicky, ale i česky, pokud ještě anglicky neumíte.

Prime Time

Prime Time

Prime Time is a series of five courses for young adult or adult learners of English at Elementary to Upper-Intermediate level. The series combines active English learning with a variety of lively topics presented in themed modules.

Sail Away

Sail Away

V učebnici Sail Away se žáci setkávají s hlavními postavami z učebnice Set Sail - holčičkou Lulu, chlapečkem Larrym a jejich kamarádem - opičákem Chucklesem. S nimi je výuka plná legrace a žáci si hravou formou rozvíjí všechny jazykové dovednosti.

Set Sail

Set Sail

Cílem série Set Sail je dosažení spokojenosti mladých žáků při komunikaci v cizím jazyce pomocí široké palety zábavných aktivit zaměřených na všechny jazykové dovednosti. Učebnice se snaží přistupovat k žákům tak, aby si z hodin angličtiny odnášeli jen

Smileys A1

Smileys A1

Smileys is a series that provides a well-designed learning environment. This unique course will motivate pupils and assist them in connecting to their inner passions while achieving their full potential!

Spark

Spark

Nový učebnicový kurz angličtiny SPARK (A1–B1) určený pro žáky 2. stupně ZŠ.

Upload

Upload

Upload je čtyřúrovňový kurz pro studenty angličtiny na středních školách (A1-B2). Kurz kombinuje aktivní studium angličtiny s množstvím aktuálních témat prezentovaných ve čtyřech tematických modulech pro každou úroveň učebnice.

Upstream

Upstream

Upstream je osmidílná série učebnic určená pro studenty středních a jazykových škol od úrovně začátečníků až po ty nejpokročilejší. Je vhodná jako příprava na zkoušky FCE, CAE a CPE nebo na jiné zkoušky na odpovídajících úrovních.

Welcome

Welcome

Vítejte v kouzelné zemi zvané „Angličtina“. Hlavní postava třídílného kurzu Welcome - džin Masid - zve všechny děti na kouzelnou cestu za učením, poznáním a zábavou. Provázet je bude také parta kamarádů, se kterými prožijí spoustu dobrodružství, při kter

Welcome Starter

Welcome Starter

Welcome Starter A & B je kurz vytvořený speciálně pro splnění potřeb žáků v prvních letech výuky anglického jazyka. Děti se tu setkávají s mnoha dobrodružstvími dvou malých myší Cecila Mouse a Ellie May a kouzelným džinem Masidem.

Wishes

Wishes

Wishes je řada učebnic na úrovni B2, která rozvíjí všechny jazykové dovednosti nutné k úspěšnému složení zkoušky FCE (2008) nebo dalších zkoušek na této úrovni.Notice: Undefined variable: k in /home/www/infoa.cz/ucebnice-infoa.cz/req/funkce_obecne.php on line 185