infoa.cz pro učitele a studenty

ucebnice-infoa.cz internetové knihkupectví

ceníky / katalogy ceníky / katalogy

jazykový klub sleva 25 % na vybrané tituly

výprodej slevy až 70%

Jste zde: Úvodní stránka » Učebnice angličtiny

Učebnice angličtiny - učebnice pro střední školy

Blockbuster

Blockbuster

Blockbuster je čtyřdílná sada učebnic pro žáky na 2. stupni ZŠ (díly 1 a 2) a na SŠ (díly 3 a 4), která rovnoměrně rozvíjí všechny jazykové dovednosti a klade velký důraz na motivaci studentů a jejich aktivní účast při výuce.

Career Paths

Career Paths

English for Specific Purposes

Enterprise

Enterprise

Enterprise je čtyřdílná řada učebnic pro žáky 2. stupně ZŠ (díly 1 a 2) a studenty SŠ (díly 3, Plus a 4). Rozvíjí dovednosti čtení, psaní, poslechu a konverzace na odpovídajících úrovních (začátečníci až pokročilí).

Grammarway

Grammarway

Grammarway je doplňková série učebnic na procvičení gramatiky na úrovni začátečníků až pokročilých. Je možné použít ji jako doplněk k jakémukoliv kurzu na odpovídající úrovni.

Nová Maturita - Angličtina

Nová Maturita - Angličtina

Obsáhlý kurz pro novou maturitu. K dispozici učebnice - maturitní příprava, maturitní cvičení, maturitní testy, maturitní slovní zásoba, maturitní konverzace.

On Screen

On Screen

On Screen is a series of two courses for young adults or adult learners of English at upper-intermediate level. The series combines active English learning with a variety of lively topics presented in themed modules.

Prime Time

Prime Time

Prime Time is a series of five courses for young adult or adult learners of English at Elementary to Upper-Intermediate level. The series combines active English learning with a variety of lively topics presented in themed modules.

Upload

Upload

Upload je čtyřúrovňový kurz pro studenty angličtiny na středních školách (A1-B2). Kurz kombinuje aktivní studium angličtiny s množstvím aktuálních témat prezentovaných ve čtyřech tematických modulech pro každou úroveň učebnice.

Upstream

Upstream

Upstream je osmidílná série učebnic určená pro studenty středních a jazykových škol od úrovně začátečníků až po ty nejpokročilejší. Je vhodná jako příprava na zkoušky FCE, CAE a CPE nebo na jiné zkoušky na odpovídajících úrovních.

Wishes

Wishes

Wishes je řada učebnic na úrovni B2, která rozvíjí všechny jazykové dovednosti nutné k úspěšnému složení zkoušky FCE (2008) nebo dalších zkoušek na této úrovni.Notice: Undefined variable: k in /home/www/infoa.cz/ucebnice-infoa.cz/req/funkce_obecne.php on line 185