infoa.cz pro učitele a studenty

ucebnice-infoa.cz internetové knihkupectví

ceníky / katalogy ceníky / katalogy

jazykový klub sleva 25 % na vybrané tituly

výprodej slevy až 70%

Jste zde: Úvodní stránka » Učebnice pro 1. stupeň

Učebnice pro 1. stupeň

Učebnice angličtiny pro 1. stupeň

Angličtina - příprava k testům pro 5. ročník ZŠ

Angličtina - příprava k testům pro 5. ročník ZŠ

Standardy anglického jazyka v 5. a 9. ročníku zcela vychází z Rámcového vzdělávacího plánu pro základní vzdělávání. Jejich cílem je ověřit, zda žák skutečně zvládl požadované výstupy pro dané vzdělávací období alespoň na minimální úrovni.

Companeros (A1–B2)

Companeros (A1–B2)

Método dirigido a estudiantes entre 11 y 14 ańos. Companeros 3 corresponde al nivel B1.1 del MCER. Consta de 9 unidades y cada una tiene 10 páginas.

Fairyland

Fairyland

Fairyland je nový učebnicový kurz pro 1. stupeň základních škol. Žáčkové s ním vstoupí do světa fantazie a dobrodružství, kde se výuka stává užitečným a pozoruhodným zážitkem. Prostřednictvím her, písniček, říkadel, příběhů, aktivit se samolepkami a ruční

Magica Italia

Magica Italia

Magica Italia è il nuovissimo corso di italiano ELI in 3 livelli, ideale per studenti che intraprendono lo studio della lingua italiana a partire dagli 8 anni d’età.

On Screen

On Screen

On Screen is a series of two courses for young adults or adult learners of English at upper-intermediate level. The series combines active English learning with a variety of lively topics presented in themed modules.

Ruština - Slovní zásoba

Ruština - Slovní zásoba

Kniha obsahuje témata, která jsou jednotlivě rozpracována vždy na jedné dvoustraně. Slovní zásoba je doplněna několika cvičeními a barevnými fotografiemi.

Sail Away

Sail Away

V učebnici Sail Away se žáci setkávají s hlavními postavami z učebnice Set Sail - holčičkou Lulu, chlapečkem Larrym a jejich kamarádem - opičákem Chucklesem. S nimi je výuka plná legrace a žáci si hravou formou rozvíjí všechny jazykové dovednosti.

Set Sail

Set Sail

Cílem série Set Sail je dosažení spokojenosti mladých žáků při komunikaci v cizím jazyce pomocí široké palety zábavných aktivit zaměřených na všechny jazykové dovednosti. Učebnice se snaží přistupovat k žákům tak, aby si z hodin angličtiny odnášeli jen

Smileys A1

Smileys A1

Smileys is a series that provides a well-designed learning environment. This unique course will motivate pupils and assist them in connecting to their inner passions while achieving their full potential!

Superdrago

Superdrago

curso de español para niños

Welcome

Welcome

Vítejte v kouzelné zemi zvané „Angličtina“. Hlavní postava třídílného kurzu Welcome - džin Masid - zve všechny děti na kouzelnou cestu za učením, poznáním a zábavou. Provázet je bude také parta kamarádů, se kterými prožijí spoustu dobrodružství, při kter

Welcome Starter

Welcome Starter

Welcome Starter A & B je kurz vytvořený speciálně pro splnění potřeb žáků v prvních letech výuky anglického jazyka. Děti se tu setkávají s mnoha dobrodružstvími dvou malých myší Cecila Mouse a Ellie May a kouzelným džinem Masidem.Notice: Undefined variable: k in /home/www/infoa.cz/ucebnice-infoa.cz/req/funkce_obecne.php on line 185