infoa.cz pro učitele a studenty

ucebnice-infoa.cz internetové knihkupectví

ceníky / katalogy ceníky / katalogy

jazykový klub sleva 25 % na vybrané tituly

výprodej slevy až 70%

Jste zde: Úvodní stránka » Učebnice pro střední školy

Učebnice pro střední školy

Učebnice angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny, italštiny a ruštiny pro střední školy

Alles Klar

Alles Klar

Učebnice „ALLES KLAR“ – základní úroveň jsou určeny studentům středních škol začínajícím výuku německého jazyka. Cílem tohoto moderního souboru učebnic je dovést studenty postupně k úrovním A1, A2 a B1 Společného evropského referenčního rámce pro jazyky.

Amici d’Italia

Amici d’Italia

Amici d’Italia è un corso di lingua italiana diviso in tre livelli (A1 – A2 – B1) calibrati sul QCER.

Aprende

Aprende

„Aprende” – gramatika a slovní zásoba (A1–B2), je podpůrným kurzem španělského jazyka, který doporučujeme pro běžnou výuku ve třídě i pro samostudium. Obsahuje 15 lekcí zaměřených na zvládnutí gramatických jevů španělského jazyka.

Blockbuster

Blockbuster

Blockbuster je čtyřdílná sada učebnic pro žáky na 2. stupni ZŠ (díly 1 a 2) a na SŠ (díly 3 a 4), která rovnoměrně rozvíjí všechny jazykové dovednosti a klade velký důraz na motivaci studentů a jejich aktivní účast při výuce.

Caffe Italia

Caffe Italia

Caffè Italia je ucelený kurz k výuce italského jazyka na 2. stupni ZŠ a SŠ.

Career Paths

Career Paths

English for Specific Purposes

Colores

Colores

Řada učebnic „Colores” je určena studentům středních škol začínajícím výuku španělského jazyka. Cílem tohoto moderního souboru učebnic je dovést studenty postupně k úrovním A1, A2 a B1 Společného evropského referenčního rámce pro jazyky.

Companeros (A1–B2)

Companeros (A1–B2)

Método dirigido a estudiantes entre 11 y 14 ańos. Companeros 3 corresponde al nivel B1.1 del MCER. Consta de 9 unidades y cada una tiene 10 páginas.

Enterprise

Enterprise

Enterprise je čtyřdílná řada učebnic pro žáky 2. stupně ZŠ (díly 1 a 2) a studenty SŠ (díly 3, Plus a 4). Rozvíjí dovednosti čtení, psaní, poslechu a konverzace na odpovídajících úrovních (začátečníci až pokročilí).

Español en marcha

Español en marcha

„Español en marcha” (A1–B2) je nový učebnicový kurz pro studenty španělštiny na SŠ a JŠ. Klade důraz na zvládnutí všech čtyř jazykových dovedností (psaní, čtení, poslech a mluvený projev) ve španělském jazyce.

Grammarway

Grammarway

Grammarway je doplňková série učebnic na procvičení gramatiky na úrovni začátečníků až pokročilých. Je možné použít ji jako doplněk k jakémukoliv kurzu na odpovídající úrovni.

Nová Maturita - Angličtina

Nová Maturita - Angličtina

Obsáhlý kurz pro novou maturitu. K dispozici učebnice - maturitní příprava, maturitní cvičení, maturitní testy, maturitní slovní zásoba, maturitní konverzace.

Nová Maturita - Francouzština

Nová Maturita - Francouzština

Cílem souboru těchto učebnic je příprava studentů k maturitní zkoušce z francouzského jazyka.

Nová Maturita - Němčina

Nová Maturita - Němčina

Obsáhlý kurz pro novou maturitu. K dispozici učebnice - maturitní příprava, maturitní cvičení, maturitní testy, maturitní slovní zásoba, maturitní konverzace.

Nuevo Español en Marcha

Nuevo Español en Marcha

Curso de español para jóvenes y adultos que abarca los contenidos correspondientes a los niveles A1, A2, B1 y B2 del Marco común europeo de referencia.

On Screen

On Screen

On Screen is a series of two courses for young adults or adult learners of English at upper-intermediate level. The series combines active English learning with a variety of lively topics presented in themed modules.

Prime Time

Prime Time

Prime Time is a series of five courses for young adult or adult learners of English at Elementary to Upper-Intermediate level. The series combines active English learning with a variety of lively topics presented in themed modules.

Ruština - Slovní zásoba

Ruština - Slovní zásoba

Kniha obsahuje témata, která jsou jednotlivě rozpracována vždy na jedné dvoustraně. Slovní zásoba je doplněna několika cvičeními a barevnými fotografiemi.

Upload

Upload

Upload je čtyřúrovňový kurz pro studenty angličtiny na středních školách (A1-B2). Kurz kombinuje aktivní studium angličtiny s množstvím aktuálních témat prezentovaných ve čtyřech tematických modulech pro každou úroveň učebnice.

Upstream

Upstream

Upstream je osmidílná série učebnic určená pro studenty středních a jazykových škol od úrovně začátečníků až po ty nejpokročilejší. Je vhodná jako příprava na zkoušky FCE, CAE a CPE nebo na jiné zkoušky na odpovídajících úrovních.

Vite!

Vite!

Vite! je pestrý čtyřúrovňový kurz učebnic navržený pro začátečníky až středně pokročilé.

Vremena

Vremena

Řada učebnic „BPEMEHA“ autorek Jelizavety Chamrajevové, Elzy Ivanovové a Renaty Broniarzové je určena studentům středních škol začínajícím výuku ruského jazyka.

Wishes

Wishes

Wishes je řada učebnic na úrovni B2, která rozvíjí všechny jazykové dovednosti nutné k úspěšnému složení zkoušky FCE (2008) nebo dalších zkoušek na této úrovni.Notice: Undefined variable: k in /home/www/infoa.cz/ucebnice-infoa.cz/req/funkce_obecne.php on line 185